بیشتر بدانید

بسته بندی سیلاژ ذرت

فعالیت اصلی شرکت تاکید بر تکمیل زنجیره مکانیزاسیون ذرت علوفه ای شامل کاشت, داشت, برداشت, بسته بندی سیلاژ ذرت با قابلیت جابجایی و ذخیره سازی سه ساله می‌باشد.

در حال حاضر عملیات کشت, داشت و برداشت ذرت علوفه‌ای در کشور کاملا مکانیزه بوده ولی متاسفانه عملیات نقل و انتقال و سیلو سازی و بهره برداری در دامداری‌ها به روش سنتی انجام می‌گیرد.

نمایندگی دو نوع دستگاه بسته بندی سیلاژ ذرت

در راستای تکمیل زنجیره مکانیزاسیون، شرکت با عقد قرار داد دو شرکت نروژی (اورکل) و فلاندی (اگرونیک) نمایندگی دو نوع دستگاه بسته بندی سیلاژ ذرت علوفه را دارا می‌باشد و تا کنون چهار دستگاه اورکل MP2000 را برای جهاد کشاورزی خوزستان و یک دستگاه الگونی را برای وزارت جهاد کشاورزی خریداری نموده است.

بالطف خداوند ما در سال ۱۳۹۲ پس از پنج سال کار و تحقیقات توانستیم دستگاه‌های بسته بندی ۳۰ کیلویی EM را با موفقیت صد در صد وارد بازار کنیم و در همان سال نیز با تحقیقات و کار کارشناسی نسبت به ارتقای سیستم EM دستگاه جدید MG را طراحی نموده.

خدمات و فعالیت های شرکت

ساخت و فروش دستگاه‌های بسته بندی ذرت علوفه ای ۳۰ کیلویی تمام اتومات عمودی MG (افقی)

نمایندگی فروش و خدمات پس ازفروش دستگاه‌های بسته بندی ذرت علوفه ای ۳۵۰ کیلویی اگرونیک (ساخت فلاند) ۳۵۰٫ ۷۰۰ و ۱۰۰۰ کیلو گرمی ارکل (ساخت نروژ) در ایران

فروش ذرت علوفه ای و ذرت علوفه ای سیلاژ شده به تناژهای ۳۰ . ۳۵۰ .۵۰۰ .۷۰۰ و ۱۰۰۰ کیلو گرمی

خرید و فروش نهادهای دامی اعم از گندم – جو – ذرت – کنجاله‌ی پنبه تخم – سویا و تفاله‌ی جغندر و غیره …..